Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nekustamā īpašuma pārdošana – ar Pērkam.lv daudz ātrāka un izdevīgāka

Publicitātes materiāls

Lai arī nekustamā īpašuma tirgus šobrīd ir samērā stabils, novērojams, ka cilvēki arvien mazāk var atļauties iegādāties jaunu mājokli. Šādu situāciju novērojuši arī Pērkam.lv klienti, kas arvien biežāk vēršas pie Pērkam.lv ar nekustamā īpašuma piedāvājumiem, jo atzīst – nekustamo īpašumu grūti pārdot pašu spēkiem.

Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš uzsver – pieprasījums pēc Pērkam.lv pakalpojumiem ir ļoti liels, jo tas ir ātrākais risinājums, ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu nekavējoties un bez liekām izmaksām.

“Daudzi šobrīd vēršas pie mums ar dažādiem nekustamā īpašuma piedāvājumiem, kā galveno argumentu minot to, ka pašu spēkiem īpašumu pārdot ir grūti un tas nereti aizņem vairāk laika, nekā sākotnēji domāts. Turklāt ļoti daudzi vēlas sadzirdēt arī profesionāļu viedokli, jo viņiem ir zināšanas par tirgu, cenām un veidiem, kā īpašumu pārdot par izdevīgāku cenu,” skaidro A.Bērziņš.

Pērkam.lv strādā profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi, kas pārzina visas nekustamā īpašuma tirgus tendences un pratīs pārdot nekustamo īpašumu daudz ātrāk, un, kas īpaši svarīgi – par maksimāli augstāko cenu!

“Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu – mēs pērkam dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā,” norāda A. Bērziņš.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija: https://pieteikums.lv/perkam


1  643 skatījumi