Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv apmierināto klientu skaits pieaug

Publicitātes materiāls

Lai arī Pērkam.lv nekustamā īpašuma tirgū ir tikai nepilnu gadu, pieprasījums pēc tā pakalpojumiem ir pieaudzis un klienti atzīst, ka sadarbība ar Pērkam.lv ir ātra, ērta un izdevīga.

“Lai arī Pērkam.lv klienti vēršas pie mums ar visdažādākajiem nekustamā īpašuma veidiem, daudziem šobrīd ir ļoti aktuāli pārdot tieši māju vai dzīvokli. Vairums atzīst, ka tiem apnicis gaidīt uz pircējiem, kuri tā arī var neparādīties,” skaidro Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

Dzintra no Alūksnes nesen ar Pērkam.lv palīdzību pārdevusi divistabu dzīvokli. “Dzīvokli mēģināju pārdot jau gandrīz gadu, taču līdz šim tas nebija izdevies. Ieraugot Pērkam.lv reklāmu internetā, sazinājos un jau nedēļas laikā darījums tika noslēgts,” savu prieku neslēpj Dzintra.

Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda, ka daudziem aizvien ir grūti pārdot savu īpašumu pašu spēkiem, it īpaši, ja šis īpašums atrodas tālāk no Rīgas vai Pierīgas. Līdz ar to Pērkam.lv cenšas palīdzēt katram rast īsto risinājumu un tas, ko klienti novērtē, ir tas, ka Pērkam.lv neliek ilgi gaidīt uz darījuma noslēgšanu.

Savu māju nesen, pateicoties Pērkam.lv, izdevies pārdot arī Ivaram no Vecpiebalgas. “Jau ilgāku laiku sapņoju pārcelties uz Rīgu, bet pārdot esošo īpašumu nemaz nebija tik viegli, kā biju to sākotnēji iedomājies. Tikai ar Pērkam.lv palīdzību varēju veco īpašumu pārdot, un par saņemto naudu iegādāties dzīvokli, nu jau Rīgā,” stāsta Jānis.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu – tas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija un pieteikuma anketa: https://pieteikums.lv/perkam

 


2  123 skatījumi