Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv – iespēja pārdot dzīvokli pat ar kredītu

Publicitātes materiāls

Lai arī tiek uzskatīts, ka nekustamais īpašums ir viens no drošākajiem ieguldījumiem, pirms darījuma noslēgšanas jāpievērš uzmanība vairākiem faktoriem, kas var ietekmēt īpašuma vērtību nākotnē. Kā skaidro Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, daudzi iegādājas dzīvokli, neņemot vērā mājokļa atrašanos vietu, infrastruktūru, piekļuvi sabiedriskajam transportam u.tml., kā rezultātā pārdot nekustamo īpašumu pēcāk kļūst apgrūtinoši.

“Visiem ir skaidrs, ka nekustamā īpašuma vērtība mēdz mainīties un ne vienmēr ir viegli prognozēt īpašuma vērtību nākotnē. Neapdomīgi pirkumi ietekmē to, ka pēc pāris gadiem, ja izlemjam mājokli pārdot, nākas secināt, ka pircēju mūsu īpašumam nav un parasti tie iemesli ir pasliktinājies nekustamā īpašuma stāvoklis, nepieciešams remonts vai ļoti slikta atrašanās vieta. Turklāt jārēķinās, ka arī bankas pret tiem nekustamajiem īpašumiem, kur jāveic nopietnāki remontdarbi, nebūs tik atsaucīgas,” skaidro Bērziņš.

Lai izvairītos no šādām grūtībām un sarežģījumiem, arvien vairāk cilvēku izvēlas Pērkam.lv pakalpojumus, jo tā ir iespēja ne tikai ātri pārdot savu nekustamo īpašumu, bet arī saņemt par to maksimāli augstāko cenu.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu – tas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Ikviens zina, ka nekustamā īpašuma apgrūtinājumi ir viens no kadastrālo vērtību samazinošiem faktoriem un skaidrs, ka īpašumu, kas ir ieķīlāts, kam ir nenomaksāti parādi vai citi apgrūtinājumi, pārdot ir vēl grūtāk. Pērkam.lv ir lielisks variants tiem, kas vēlas ātri pārdot savu īpašumu un par to saņemt naudu, nevis gaidu uz pircējiem, kas šajā gadījumā arī var neparādīties,” norāda Bērziņš.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


2  181 skatījumi