Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv – īstais risinājums arī tad, ja nekustamo īpašumu nepieciešams pārdot steidzami

Publicitātes materiāls

Strauji pieaug pārdoto nekustamo īpašumu skaits Rīgā, liecina Pērkam.lv novērojami. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš to saista ar Rīgas domes noteikumiem, kas stājas spēka no 12. novembra un nosaka izmaiņas Rīgas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošajos noteikumos, attiecoties uz par vidi degradējošiem atzītu daudzdzīvokļu dzīvojamo mājām.

“Spēkā drīz stāsies izmaiņas Rīgas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošajos noteikumos, attiecoties uz namu sakārtošanu. Ja ēka atzīta par videi degradējošu, tad tai tiek piemērota paaugstināta NĪN likme, kas, kā novērots, ir ļoti apgrūtinoši namu īpašniekiem, un īsti nepalīdz mājokļa sakārtošanai tā, lai tā vairs nebūtu atzīta par vidi degradējošu. Līdz ar to nav arī pārsteigums, ka daudzi tomēr šobrīd izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, nevis ieguldīt tajā vēl lielāku naudas summu,” norāda A. Bērziņš.

Viņš skaidro, ka ēkām, kuras Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija klasificējusi kā vidi degradējošas, tiek piemērota paaugstināta NĪN likme 3% apmērā no būves vai tai piekritīgās zemes kadastrālās vērtības, atkarībā no tā, kura ir lielāka. Ja mājokļa īpašnieki noteiktajā termiņā neveic īpašuma sakārtošanu, lēmums par vidi degradējošas būves klasificēšanu tiek atjaunots no tā apturēšanas brīža, un īpašniekiem ir pienākums samaksāt paaugstināto nodokli par visu lēmuma apturēšanas periodu.

A. Bērziņš uzsver, ka Pērkam.lv ir piemērotākais risinājums arī tad, ja nekustamo īpašumu nepieciešams pārdot ātri. “Daudzi jau ir sapratuši, ka nekustamā īpašuma pārdošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, ja izvēlaties to darīt caur sludinājumiem vai sadarbībā ar mākleriem. Pavisam cita situācija, ja nekustamo īpašumu izvēlaties pārdot Pērkam.lv – tad šis process ir samērā ātrs un bez liekiem sarežģījumiem, jo visas juridiskās nianses, dokumentāciju u.tml. nokārtojām mēs,” norāda Pērkam.lv projektu direktors.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam


1  676 skatījumi