Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv piedāvā risinājumu, ja vēlaties ātri pārdot savu nekustamo īpašumu

Publicitātes materiāls

Gandrīz trešdaļa Latvijas iedzīvotāju pandēmijas ietekmē nolēmuši iegādāties nekustamo īpašumu, liecina “Luminor” bankas aptauja. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda – realitātē nekustamā īpašuma tirgotājiem joprojām ir grūtības atrast klientus.

“Attālinātas darba iespējas un iedzīvotāju uzkrājumi, kas veidojušies pagājušajā gadā iedzīvotāju piesardzības un ierobežoto ceļošanas iespēju dēļ, ir rosinājuši iedzīvotāju vēlmi iegādāties savu īpašumu. Par to liecina gan bankas veiktā iedzīvotāju aptauja, gan tendences nekustamo īpašumu tirgū. Iedzīvotāju arvien lielāka interese par sava īpašuma iegādi rada spiedienu uz mājokļu pieejamību un cenām, turklāt interese par mājokļa vai zemes iegādi aug visā Baltijā,” stāsta Kaspars Lukačovs,”Luminor” bankas mājokļu kreditēšanas vadītājs Baltijā.

Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda, ka šobrīd tirgū notiek straujas cenu svārstības, kā rezultātā arvien mazāk cilvēku gatavi pirkt jaunu nekustamo īpašumu. Arvien grūtākā klājas arī tiem, kas šobrīd vēlas pārdot savu mājokli.

“Skaidrs, ka, lai arī iedzīvotāju vēlme pēc sava mājokļa ir aktivizējusies, vienlaikus redzams, ka daudziem aizvien ir grūti pārdot savu īpašumu pašu spēkiem, it īpaši, ja šis īpašums atrodas tālāk no Rīgas vai Pierīgas. Līdz ar to Pērkam.lv cenšas palīdzēt katram rast īsto risinājumu un tas, ko klienti novērtē, ir tas, ka Pērkam.lv neliek ilgi gaidīt uz darījuma noslēgšanu,” norāda A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu – tas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija: https://pieteikums.lv/perkam


2  507 skatījumi