Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Prognozē, ka pieprasījums pēc Pērkam.lv pakalpojumiem nākotnē tikai pieaugs

Publicitātes materiāls

Kopš nekustamā īpašuma tirgus aktivizēšanās pagājušā gada vidū ir vērojams mājokļu cenu kāpums, un par to ir nobažījušies arī Baltijas valstu iedzīvotāji. Kā uzsver Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, šī situācija nes savus plusus un mīnusus. Viņš norāda, ka, lai arī arvien vairāk cilvēku apsver sava mājokļa iegādi, ne visi savu mērķi spēs īstenot, pieaugot mājokļu cenām. Arī tiem, kas vēlēsies pārdot savu māju vai dzīvokli, nāksies saskarties ar zināmām grūtībām.

Atsaucoties uz Luminor pētījumu, kurā atklāts, ka Baltijas iedzīvotāju uzskata, ka cenas kāps vēl augstāk, Bērziņš uzsver, ka jau šobrīd novērojams, ka cenas mājokļiem ir pieaugušas. “To visvairāk izjūt tieši Rīgas un Pierīgas iedzīvotāji, lai gan cenas aug arī attīstītākajos ekonomiskajos centros citviet Latvijā, piemēram, Valmierā, Liepājā u.tml.,” uzsver Bērziņš.

Lai arī lielai daļai, pēc Bērziņa teiktā, neapšaubāmi ir iekrāti nepieciešamie ienākumi pirmās iemaksas veikšanai, esošā krīzes situācija valstī ar pieaugošajām mājokļu cenām varētu sapni par savu māju vai dzīvokli atlikt. Tas nozīmē, ka arī tiem, kuri pārdošanā izlikuši savus nekustamos īpašumus, var nākties gaidīt ilgāk līdz darījuma noslēgšanai.

“Ātrums ir viens no galvenajiem faktoriem, ko atzinīgi novērtē Pērkam.lv klienti. Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu – tas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Katru nedēļu Pērkam.lv slēdz jaunus darījumus un lielāka daļa klientu augsti novērtē tieši Pērkam.lv profesionalitāti un iespēju ar tā palīdzību pārdot savu nekustamo īpašumu ātrāk, nekā izmantojot sludinājumus vai mākleru pakalpojumus, ” uzsver Bērziņš, prognozējot, ka pieprasījums pēc Pērkam.lv pakalpojumiem nākotnē tikai pieaugs.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


1  595 skatījumi