Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Klienti augsti vērtē Pērkam.lv profesionalitāti un pieredzi

Publicitātes materiāls

Jau gandrīz gadu Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas Pērkam.lv, kas piedāvā no īpašniekiem iegādāties gan mājas un dzīvokļus, gan zemes un mežus. Pērkam.lv klienti atzīst – sadarbība ar Pērkam.lv ir ātra, ērta un efektīva. Īpaši augsti tiek vērtētas Pērkam.lv pārstāvju zināšanas un pieredze.

“Mēs saņemam daudz pozitīvas atsauksmes par savu darbu, kas, protams, dod mums gandarījumu. Daudzos gadījumos Pērkam.lv ir bijis vienīgais, kas ir spējis klientiem palīdzēt pārdot tiem savu nekustamo īpašumu, kas mūsu atbildību padara vēl lielāku,” norāda Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

Sarmīte no Aizkraukles nesen ar Pērkam.lv palīdzību pārdevusi divistabu dzīvokli. “Pērkam.lv pārstāvji bija ļoti atsaucīgi un ņēma vērā faktu, ka vēlējos dzīvokli pārdot pēc iespējas ātrāk. Darījums tika noslēgts burtiski nedēļas laikā un esmu ļoti priecīga par šādu sadarbību,” norāda Sarmīte, kas uzteic arī Pērkam.lv profesionalitāti un zināšanās par nekustamā tirgus īpatnībām.

Savukārt Māris no Kuldīgas ar Pērkam.lv palīdzību pārdevis savu māju, kura pārdošanā atradusies pusotru gadu. “Sākumā šķita, ka pārdot savu īpašumu būs daudz vieglāk, nekā realitātē tas bija. Tikai sazinoties ar Pērkam.lv apzinājos, kur biju pieļāvis kļūdas un to, cik patiesībā nezinošs biju par nekustamā īpašuma tirgus situāciju. Pateicoties Pērkam.lv zināšu arī to, kā rīkoties uz priekšu nākotnē, lai gan, visticamāk, izmantošu Pērkam.lv pakalpojumus, nevis mēģināšu visam pārdošanas procesam izurbties cauri pats,” smaida Māris.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties Jūsu īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam


2  206 skatījumi