Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Apkārtējo uzmundrinājumi un atsauksmes par Ventspili ir labākās dopinga zāles

Lembergs nepadodas!

Lai arī jau vairāk nekā pusgadu politiķis Aivars Lembergs atrodas apcietinājumā, viņš joprojām turpina strādāt Ventspils un ventspilnieku labā. “Ventspils man ir dzīve,” intervijā “Ventas balsij” atzina Lembergs.

Viņš norādīja, ka arī cietumā turpina aktīvi strādāt ar domes materiāliem, tai skaitā komisiju, komiteju un citu koleģiālu institūciju materiāliem. “Formula vienkārša. Veiksmei ir daudz autoru un veidotāju. Neveiksmei esmu es viens. Tā ir taisnīgi! Man nav tiesību slēpties aiz citu mugurām. Tik tiešām – pat nelielam rezultātam ir kolektīvs darbs. Svarīgi ir noķert idejas. Tās pasniedz daudzi. Bieži pat cilvēki domā, ka viņi nav sadzirdēti. Ir. Idejas, to gadā ir simtiem. Šīs idejas jāatstrādā, tas ir – jāizanalizē. Ir idejas, kuras parādās, bet iedzīvinās pat pēc 10, 20 un vairāk gadiem. Piemēram, koncertzāle kā komplekss, zinātnes centrs, pils kompleksa restaurācija, tagad muzejs, Mazbānītis, bibliotēku reforma, augstskola, Olimpiskais centrs, apstrādājošā rūpniecība! Šobrīd – rodelis, brīvdabas muzejs, moderns nams senioriem, relaksācijas centrs ģimenei, rūpnieciskās ēkas, IKT (cilvēki, infrastruktūra), izglītības kvalitāte bērnudārzos un skolās,” norādīja politiķis.

“Jebkuru Ventspils un ventspilnieku veiksmi un neveiksmi uztveru ļoti personīgi, varbūt pārāk,” atzina Lembergs.

“Ventspils man ir dzīve. Novēlu vienmēr attīstības latiņu turēt visaugstāk. Neiekrītiet uz Kaimiņu, Bordānu, Zīgeristu un viņiem līdzīgo vietējo populistu solījumiem. [..] Mani ļoti uzmundrina, apkārtējie ar rūpēm jautā: Aivar, kā jūties? Turies! Aivaru par premjeru! Un tā tālāk un tā joprojām. Stāsta, kā viņiem, radiem un draugiem patīk Ventspils. To nevar nopirkt! Tās ir labākās dopinga zāles,” uzsvēra politiķis.

Kā zināms, Satversmes tiesa ir ierosinājusi lietu par Apcietinājumā turēšanas kārtības likuma un Ministru kabineta 2007. gada 27. novembra noteikumu Nr. 800 “Izmeklēšanas cietuma iekšējās kārtības noteikumi” normu atbilstību Satversmei. Apstrīdētās normas aizliedz apcietinātajam darbam izmantot datoru ar interneta pieslēgumu.


2  167 skatījumi