Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv palīdzēs pareizi pārdot nekustamo īpašumu

Publicitātes materiāls

Cilvēkiem, pirmo reizi pārdot savu nekustamo īpašumu, bieži vien pietrūkst nepieciešamo zināšanu un informācijas, lai pieņemtu pārdomātu lēmumu un noslēgtu veiksmīgu darījumu, skaidro Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

“Nereti vien pie mums vēršas cilvēki ar lūgumiem pārdot mājokli, atklājot, ka viņiem tas nav izdevies, jo viņi vienkārši nav tik zinoši par nekustamo īpašumu tirgus tendencēm un to, kā pareizi pārdot nekustamo īpašumu,” uzsver A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Turklāt ar Pērkam.lv nekustamo īpašumu iespējams pārdot arī par daudz augstāku cenu.

“Cilvēkam bez iepriekšējas pieredzes nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā bieži vien pārdot savu dzīvokli, māju, zemi vai mežu sagādā grūtības, jo tas prasa pārzināt neskaitāmas nianses, tajā skaitā nekustamā īpašuma tirgu, cenas, kā pareizi prezentēt īpašumu, kā sakārtot dokumentāciju u.tml. Pērkam.lv strādā profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi, kas pārzina visas nekustamā īpašuma tirgus tendences un pratīs pārdot nekustamo īpašumu daudz ātrāk, un, kas īpaši svarīgi – par maksimāli augstāko cenu!” uzsver A. Bērziņš.

“Pērkam.lv princips ir vienkāršs – pārdodiet šodien, kad īpašuma cena ir vēl pieņemama, un nekavējoties saņemiet naudu, ko izmantot savām vajadzībām. Bieži vien šodien Jūs varēsiet pārdot daudz dārgāk nekā rīt,” norāda Pērkam.lv pārstāvis.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


1  759 skatījumi